Zakladatel společnosti

Lukáš Brabec

V rámci získávání zkušeností jsme v počátku velmi dobře naslouchali okolí a měli vždy velmi dobře propracovanou koncepci, kterou razíme již sedmým rokem.

Společnost byla z počátku známa pod názvem LUKÁŠ BRABEC – NEONPOWER

A to od roku 2012 až do roku 2014, kdy tedy společnost byla uvedena do OR, kde se stala již právoplatným partnerem a s jistotou můžeme říci, že se celková naše cesta stala reálnou a my teď můžeme pevně stavět na našich základech.

Dovolte mi krátce tedy dále představit určité naše důležité mezníky:

V roce 2015 jsme získali i sídlo společnosti, které trvá do současnosti, a to na Praze 9 v Běchovicích, získali jsme nejen sídlo, ale také i dobré cenové podmínky pro náš celkový rozvoj.

V roce 2017 jsme zúročili to, co jsme si předsevzali a mohli vstoupit do obchodního světa a také tím otevřít další kapitolu naší společnosti, a to bylo po dosažení obratu jednoho milionu, kdy jsme se tedy v březnu stali plátci DPH a v tomto směru si stále držíme svou pozici na trhu.  

V rámci sledování a monitorování a aktivního zapojování do firem, jsme získali určité know-how a to v podobě řízení nákupů na energetické burze a tedy zajišťování a vhodného doporučování k uskutečnění nákupů pro společnosti a dokázali jsme plnohodnotně a dlouhodobě s nimi spolupracovat.

 

Rok 2019 znamená změnu sídla společnosti z Prahy do Berouna, která je plánována na měsíc březen, a další plány, jako je růst společnosti společně s Vámi!!!

Jak partneři, tak naši zákazníci tak i naši budoucí spolupracovníci, budeme vše rádi tvořit stále společně.