Speed Business Meeting - 10 firem za 100 minut, 6.2.2014

S velkým ohlasem se uskutečnilo společné setkání podnikatelů z Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR) se členy Francouzsko-české obchodní komory (FČOK) moderní formou "speed business meetingu" - metody, která umožní získat nové obchodní kontakty ve velmi krátkém čase. Akce se uskutečnila 6. února 2014 od 18:00 h v hotelu Barceló v Praze.

Pro členy AMSP ČR byla toto první zkušenost s akcí uvedeného typu, kdy každý účastník během 10 desetiminutových schůzek typu one-to-one (jeden na jednoho) získal prostor k prezentaci produktů a služeb firmy, nastínění obchodní nabídky či poptávky a k tomu, aby se svým protějškem prodiskutoval možnosti budoucí spolupráce. 

Závěr večera poté patřil neformálnímu setkání na rautu, kde bylo možné pokračovat v navazování kontaktů s dalšími účastníky akce. Účast byla hojná a celkově se v Hotelu Barceló sešlo více než 60 zástupců společností z řad AMSP ČR a FČOK.

Reakce účastníků jsou velmi pozitivní, a proto AMSP ČR zvažuje obdobnou akci v průběhu letošního roku zopakovat. A jak to na Speed Business Meetingu vypadalo?

 

WEB02.png