O společnosti NEONPOWER s.r.o.

Zabýváme se komplexním hledáním finančních úspor v oblasti energetického odvětví a i možnostmi v rámci technického návrhu řešení i samostatné realizace na dodávkách za energie pro firemní klientelu. Na energetickém trhu budeme již působit pátým rokem a máme provázané vztahy s našimi dodavateli jak pro technická řešení, tak i pro obchodní a můžeme tak velmi dobře vše pro Vás a pro Vaše provozy zhodnotit a dlouhodobě jsme schopni pro Vás zajistit kvalitní a cenově dostupné služby.

Na základě seznámení s Vaší společnosti a na základě získání určitých poznatků a dat o využívání energií ve Vašich výrobních či nevýrobních provozech zpracováváme analýzu dat. Vyhodnocujeme a navrhujeme vhodné finanční modely s našimi dodavateli, které znamenají pro Vaši společnost finanční zvýhodnění a sníží náklady za spotřebované energie pro další rozvoj ve Vaší společnosti.

Reflektujeme nejen vhodné nastavení cenových parametrů, ale i dále celkovou komunikaci s klientem a zajišťování nadstandardních služeb v podobě upozornění na možný cenový pokles energií na energetické burze. Vše řešíme rychle a flexibilně. V tomto celém procesu je nejdůležitější kooperace s Vámi.

Jsme si plně vědomi toho, že pouze s Vámi můžeme zajistit vše potřebné pro Vaše společnosti, a tak vytvářet pro Vás dlouhodobě energetické úspory.NEONPOWER s.r.o.
Mgr. Lukáš Brabec - jednatel společnosti
+420 775 687 661
brabec@neonpower.cz
www.neonpower.cz